Sprawdzone opony to gwarancja pełnego bezpieczeństwa na drodze, dlatego warto o nie zadbać – np. w naszym serwisie. Wulkanizacja opon nie ma przed nami tajemnic – posiadamy niezbędną wiedzę oraz umiejętności w zakresie rozmaitych prac z ogumieniem. Profesjonalnie i szybko znajdujemy i naprawiamy różnorodne usterki opon, a także dokonujemy sprawnej ich wymiany. Do każdego zlecenia wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że jesteśmy w stanie świadczyć fachowe usługi wulkanizacyjne!

Na czym jednak polega proces naprawy opon w wulkanizacji? Obecnie znane są dwie metody – wulkanizacja na zimno i wulkanizacja na gorąco. Wulkanizacja na zimno polega na wykorzystaniu odpowiedniego wypełniacza chemicznego, za którego pomocą uszczelnia się przerwany obszar ogumienia. Ta metoda sprawdza się przy uszkodzeniach punktowych na czole opony, np. gdy powierzchnię opony przebije gwóźdź lub ostry kamień. Jeśli chodzi o wulkanizację na gorąco, polega ona po prostu na odtworzeniu brakującego elementu gumy ze specjalnie przygotowanej podgrzanej mieszanki. Może ona naprawić gorsze uszkodzenia opony niż wulkanizacja na zimno, niemniej przy jej wykorzystaniu trzeba wziąć pod uwagę wiele elementów – m.in. umiejscowienie uszkodzenia, elastyczność mieszanki bazowej, a także jej zużycie i stan. W tym wypadku konieczne jest także duże doświadczenie wulkanizatora – w NaprawiajTU możesz liczyć na profesjonalne usługi wulkanizacyjne zarówno w kwestii naprawy, jak i wymiany opon na nowe!

Jeśli więc uszkodziłeś oponę – a często niewiele trzeba do takiego nieszczęścia – i szukasz pomocy w naprawie opony – koniecznie skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści w Pruszkowie ocenią stan danej opony oraz dobiorą odpowiednią metodę wulkanizowania, jeśli oczywiście będzie ona możliwa.

KONTAKT WULKANIZACJA: 510-873-988

Wulkanizacja Pruszków

Wulkanizacja Piastów

Wulkanizacja Ursus

Wulkanizacja Warszawa

Wulkanizacja Włochy

Wulkanizacja Grodzisk Mazowiecki

Wulkanizacja Milanówek