Zasięg działania

Wulkanizacja Ursus

Czym zajmuje się profesjonalna wulkanizacja? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: wszelkimi pracami związanymi z ogumieniem. Wulkanizacja to nie tylko naprawa opon, ale i jej serwis, a także analiza jej stanu, konserwacja i test działania opony. Krótko mówiąc: to miejsce, które powinno zainteresować każdego, kto ma problem z ogumieniem! Dla mieszkańców Warszawy Ursus oraz okolicy wartym uwagi punktem wulkanizacyjnym jest NaprawiajTU. Ten warsztat posiada wykwalifikowaną kadrę od ogumienia, którzy pomogą w przypadku uszkodzenia opony lub innymi kłopotami z tym elementem samochodu. Obecnie nietrudno o uszkodzenie opon, a mają one znaczący wpływ na bezpieczeństwo na drodze!

W jaki sposób naprawiana jest uszkodzona opona w profesjonalnym warsztacie samochodowym? Istnieją dwie popularne metody, potocznie zwane na zimno i na gorąco. Pierwsza z nich sprawdzi się przy małych uszkodzeniach i jej koszt jest niższy. Polega ona na wypełnieniu chemicznym miejsca bieżącego uszkodzenia, w pełni uszczelniając ogumienie. W przypadku drugiej metody, na gorąco, stosuje się ją w przypadku cięższych uszkodzeń – pozwala ona skutecznie pokryć miejsce pęknięcia. W jej przypadku zwraca się uwagę nie tylko na samo pęknięcie, ale także i jego lokalizację, specyfikę wytwarzanej na gorąco mieszanki oraz dopasowanie nowej warstwy do bieżącej bazy kauczukowej. Niestety, nie wszystkie opony można naprawić, szczególnie te starsze.

Szukasz warsztatu w okolicy Warszawy Ursus, który pomoże ci z ogumieniem? Zapraszamy do naszego punktu wulkanizacji w Pruszkowie!

KONTAKT WULKANIZACJA: 510-873-988